Сделать стартовой  |  Добавить в избранное  |  RSS 2.0
О нас  |  Обратная связь
Киевские улицы - Новости Киева
 
Поиск по сайту: Расширенный поиск по сайту
Регистрация на сайте
Забыли пароль?Киевские новости

Популярные
статьи
 • Мэр Кличко хочет вернуть Киеву районные советы
 • Центр Слуха «Simerex» — 4 модели лучших слуховых аппаратов в Киеве
 • В Киеве начался отопительный сезон

 • Долгострои в центре ликвидируют • » Особливості створення інтернет-магазинів

  20 декабря 2013 | Компьютеры и интернет

  Особливості створення інтернет-магазинівВсе більше компаній робить акцент в своєму бізнесі саме на електронну комерцію. Здійснювати торгівлю через інтернет набагато вигідніше ніж утримувати звичайний офф-лайн магазин. З цим важко не погодитись. Проте, як і в будь-якій іншій галузі бізнесу, онлайн-торгівля має багато своїх нюансів та особливостей. Компанія Отакої.ком, відомий український розробник сайтів та інтернет-магазинів, розповіла про важливі моменти при створенні інтернет-магазину, які значно впливають на його функціональність та в кінцевому рахунку - на вартість.

  Керування базою товарів

  Перш за все, необхідно одразу визначити яка кількість товару буде розміщена на сайті. Якщо мова йде про кілька десятків, можна здійснювати оновлення інформації про товари (назву, наявність, ціну, характеристики) в ручному режимі, через адміністративну частину сайту. Якщо ж кількість товарів на вашому інтернет-магазині планується в кілька сотень або тисяч, необхідно одразу подумати над варіантом автоматизації процесу оновлення бази. В інакшому випадку, кількість часу, яка необхідна на оновлення товарів буде занадто великою і як результат, робота інтернет-магазину стане не ефективною. Якщо ви використовуєте будь-яку настільну програму обліку товарів, ви можете легко вивантажити базу в табличному форматі (xls, csv) та завантажити її на сайт. Вся інформація доступна в таблиці, автоматично оновиться і на сайті. Для того щоб оновити ціни для кількох тисяч товарів буде достатньо витратити лише кілька секунд.

  Реєстрація користувачів

  Серед компаній, які надають послуги створення сайтів та інтернет-магазинів, постійно тривають дискусії на тему - "Чи треба робити реєстрацію на сайті, обов'язковою умовою замволення товару?". Єдиної відповіді на це питання поки що немає. Рішення вам необхідно прийняти самостійно, спираючись на особливості свого бізнесу та своїх товарів. Якщо ви плануєте залучати постійних клієнтів, які будуть вертатись на сайт і здійснювати повторні замовлення, тоді є сенс передбачити реєстрацію та особистий кабінет. Це дозволить користувачу бачити історію своїх замовлень, а вам дозволить пропонувати знижки постійним клієнтам. Наприклад, для інтернет-магазину весільних товарів необхідність реєстрації є сумнівною, оскільки весілля, здебільшого, відбувається лише один раз. Тому розраховувати на повернення клієнта за новими товарами не варто. Якщо ж ви плануєте продавати електроніку, то при наявності хороших цін та сервісу, користувачі можуть вертатись знову і знову.

  Онлайн-оплата

  Наявність на сайті можливості одразу здійснити передоплату товару також викликає багато суперечок. Сучасний покупець вже звик до того, що він може оплатити товар після того як отримає його. Наявність наложених платежів у числених служб доставки, зробили післяоплату популярним методом розрахунку. Перевчити клієнта і змушувати його платити за "кота в мішку" буде доволі не просто. Як результат, це може призвести до втрати частини потенційних клієнтів. Звісно, існують товари, які не можливо продавати по післяоплаті, тому, рішення знову залишається за власником інтернет-магазину.

   
  | | Комментарии (0) | Распечатать
   
  Другие новости Киева по теме:

 • Біосумістні контактні лінзи для очей
 • Стабілізатори напруги – вихід для неякісних електромереж
 • Курсові та дипломні роботи
 • Митні послуги
 • Брендовая одежда по низким ценам – leboutique.com


 • Последние новости Киева
   
  Политика
  Мэр Кличко хочет вернуть Киеву районные советы

  Суд вероятно отменит незаконное решение об исполнении гимна в школах

  Из-за приезда президента Швейцарии в Киеве будут перекрытия на дорогах

  Записи, подтверждающие государственную измену Порошенко, слили в сеть

  В СМИ появилась информация о судебном разбирательстве по поводу усиления карантина

  Cтроительство в Киеве
  Новостройка Rusaniv Residence приглашает будущих жильцов

  Решилась судьба долгостроя на улице Гончара

  Оформлення документів на нерухомість – важливе питання

  Киевский стадион «Старт» реконструируют в 2020 году

  Подольско-Воскресенский мост в Киеве строят ускоренными темпами

  Автомобили / Транспорт
  В Киеве контролёра Киевпастранса будут судить

  Узбекская авиакомпания возобновила рейсы Ташкент – Киев

  Приложение «Киев цифровой» вскоре получит существенное обновление

  Из Киева в Канев запускают речной маршрут

  На центральном ж/д вокзале Киева представили новые вагоны  Регистрация  |  Добавить новость  |  Обратная связь
  © 2009-2021, KIEVSTREET.NET, Перепечатка материалов приветствуется, но разрешена только при наличии гиперссылки на источник.